Čestitka povodom Božićnih praznika

Rano jutros je predsednik opštine Medveđa, Nebojša Arsić, kako dolikuje sa meštanima zajedno otišao da iseče Badnjak, i tom prilikom poručio –

„Svim građanima opštine Medveđa od srca želim da čestitam najradosniji hrišćanski praznik Božić. Želja mi je da ga provedete u duhu tolerancije, ljubavi, praštanja i razumevanja.Vama i vašim porodicama neka Badnje veče donese toplinu, spokoj i ljubav, da praznike provedete u krugu najbližih, sa porodicama i prijateljima, a neka vam Božić donese zdravlje, duhovnu radost i veru u bolje sutra.“

Mir Božji! Hristos se rodi!

Predsednik opštine Medveđa
dr Nebojša Arsić

Check Also

Vatra ponovo na otvorenom: Intervencija kod fabrika Aptiv i Erenli

Na području leskovačke Zelene zone danas je izbio požar na otvorenom prostoru u blizini fabrika …