Bitka za plej-of: Rukometaši Dubočice u subotu dočekuju Radnički iz Kragujevca

Rukometni klub Dubočica 54 uputio je poziv navijačima da u subotu budu uz svoj klub u poslednjoj utakmici koja će u ovoj kalekndarskoj godini biti odigrana u Leskovcu.

U 12. kolu Super rukometne lige Dubočica u Leskovcu dočekuje ekipu Radničkog iz Kragujevca, direktnog rivala u borbi za mesto u plej of grupi SRL.

Dueli Leskovčana i Kragujevčana i po pravilu donose dobar rukomet i neizvesnu utakmicu, pa u vodećem klubu u gradu očekuju i veliki podršku sa tribina.

Utakmica Dubočica 54 – Radnički Kragujevac igra se u subotu 7. decembra sa početkom u 19 časova u velikoj dvoraci SRC Dubočica. Ulaz je besplatan.

Check Also

Vozač motocikla preminuo posle sudara sa automobilom, tužilaštvo odredilo pritvor u trajanju od 30 dana

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su D. D. (1972) iz okoline grada, zbog …