Atanasković i Vojvodić predvodilli rukometaše Dubočice do pobede protiv Dinama iz Pančeva

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Dinama iz Pančeva rezultatom 30:24 (16:11) u utakmici 6. kola Plej ofa Arkus lige.

Leskovčani su od starta stavili do znanja Pančevcima da u Leskovcu nemaju čemu da se nadaju (9. minut 5:2). Nastavili su “vukovi” u istom ritmu i u finišu prvog poluvremena najavili i konačan trijumf (27. minut 14:8).

Malo opuštane u redovima Dubočice na početku drugog dela igre Pančevci su kaznili smanjenjem prednosti domaćina na 2 razlike (34. minut 17:15).

Predvođeni kapitenom Andrijom Atanasković i Janjom Vojvodićem, domaći rukometaši su vrlo brzo vratili prednost na nivo koji im j eomogućio mirniji ulazak u samu završnicu (54. minut 26:19).

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković 2, Simić, Stanković, Nikolić 3, Radulović 4, A. Pavlović, Mađar, Denić, Zlatanović, Stanojković 1, Matović 3, Atanasković 8, Erić, Vojvodić 7, Radović 2.

Posle 6. kola Dubočica 54 se nalazi na 5. mestu na tabeli Plej ofa Arkus lige sa 5 osvojenih bodova.

Sutra je Vrbica: Praznik dečije radosti u Leskovcu

Sutra je Vrbica, Lazareva subota, dan koji se u Leskovcu tradicionalno obeležava kao praznik dečije …