Anđela i Dušan vicešampioni Srbije u hodanju na 2.000 metara

Minulog vikenda, u Sremskoj Mitrovici, je održano Državno prvenstvo za atletičare do 16 godina. Atletski klub Vlasotince predstavljali su hodači.

Na takmičenju je učestvovalo 311 takmičara, a takmičili su se u 18 disciplina. Vlasotinački atletičari su se oprobali u hodanju na 2000 metara.

Vicešampioni Srbije postali su Anđela Đikić sa 10:59 i Dušan Todorović koji je osvojio lični rekord 11:10. Dok je Marija Jovanović zauzela treće mesto sa 11:19, a Teodora Ristić bila je peta sa 12:04.

„Ova grupa atletičara će sada raditi po programu za jačanje snage da bi u drugom delu sezone koja počinje u septembru , kako na kvalifikacijama tako i finalu kupa poboljšala lične rekorde i postigla još bolje rezultate“, rekao je trener Predrag Filipović.

U nastavku sezone klub očekuje letnja liga za atletske škole i prvenstvo Centralne Srbije za atletske škole i mlađe pionire.

Rukometaši Dubočice poraženi u Beogradu u duelu sa Crvenom Zvezdom

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su sinoć na gostovanju u Beogradu u duelu sa Crvenom Zvezdom …