Turnir „Navijaj za odbojku“ okupio odbojkaše i odbojkašice iz Vranja, Leskovca i Vladičinog Hana

Odbojkaški klub „Panda“ iz Vranja bio je uspešan domaćin i organizator turnira „Navijaj za odbojku“ koji je organizovan u Vranju.

Na turniru su učestvovale ekipe iz Vranja, Leskovca i Vladičinog Hana.

Talentovane devojčice i dečaci imali su priliku da provere svoje trenutne mogućnosti, ali i da steknu nove drugare i prijatelje što je prema rečima organizatora i prioritet jednog ovakvog okupljanja mladih sportista.

Check Also

ISTORIJA SE PIŠE DANAS: Od Haitija do Katara – mogu li autsajderi da šokiraju fudbalske gigante?

Treći dan Svetskog prvenstva donosi nam pravi fudbalski spektakl i više nego interesantne mečeve, iako …