Najbolji leskovački srednjoškolci,njih 85-oro vratili su se sinoć za šestodnevne eksurzije koju su dobili na poklon od grada.
Zamenica gradonačelnika Jasmina Ranđelović je bila vođa puta koja je i napomenula da je ovo odlična ideja koju treba nastaviti i u budućnosti.
Emilija Pavlović koj je bila đak Gimnazije priznaje da je oduševljena eksurzijom.
„Nosim samo pozitivne utiske i zahvaljujem se lokalnoj samoupravi koja nam je omogućila da se družimo na ovakav način i stvorimo neke uspomene kojih ćemo se još dugo sećati. Ako baš moram da izdvojim neki događaj, to je celodnevni boravak u akva parku Petrolend. Provod je bio super, uopšte nam se nije dolazilo kući. Neke od destinacija sam i ranije obišla, ali mi mnogo znači i to što sam videla neke gradove gde do sada nisam bila.“
Slične utiske deli i Milan Jović, maturant Ekonomske škole.
„ Saradnja sa vodičima je bila savršena, kao da su i oni bili deo nas. Imam utisak da su se oni vratili u naše godine i da su se potpuno uklopili u našu grupu. B Već posle drugog dana se nije ni primećivalo da smo iz raznih škola, da se nismo u početku poznavali.“
Maturante je na povratku dočekao i gradonačelnik Goran Cvetanović.