U Leskovcu je danas održana “Pimp zona” koju Radio S organizuje u 9 gradova Srbije.
Pobednici ovog takmičenja u svakom gradu nastupiće na finalnom takmičenju u Beogradu. Pobednik finala će dobiti poklon putovanje u Rusiju na Svetsko prvenstvi u fudbalu na jednu od utakmica Reprezentacije Srbije, a na to putovanje će moći da povede i 10 svojih prijatelja.
Pobednik današjeg takmičenja u Leskovcu je Mladen Mitrović (13 godina) iz Leskovca koji je fudbalsku loptu pimpovao čak 185 puta i tako nadmašio i rezultate ostvarene prvog dana akcije u Kraljevu.
Ovu akciju Radio S je organizovao uz podršku grada Leskovca. Gradonačelnik Goran Cvetanović je pored dobrodošlice gostima, na najslušanijem radiju u Srbiji predstavio Leskovac i ono što turiste očekuje ukoliko odluče da posete ovaj grad.