Kragujevčani bolji od Leskovčana na startu Super rukometne lige Srbije

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras na gostovanju u Kragujevcu u duelu sa ekipom Radničkog rezultatom 31:22 (16:9).

Meč je odigran u okviru 1. kola Super rukometne lige Srbije kojim je otvorena nova sezona u elitnom rukometnom rangu u Srbiji.

Domaćin je od 13. minutu (4:3) preuzeo kontrolu nad dešavanjima na terenu i do odmora stekao nedostižnih 7 golova prednosti (16:9).

Kragujevčani su u nastavku u jednom trenutku stigli i do čak 12 golova prednosti (47. minut 26:14), ali su Leskovčani do kraja uspeli tu prednost da smanje na 9 golova.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović 4, Radulović 4, Petrović, Trako, Manojlović, Ivanoski 3, I. Mitrović, A. Mitrović, Atanasković 5, Dimitrijević 1, Ristović 3, A. Pavlović, M. Pavlović, Živković 2, Kocić, Arđelan.

U 2. kolu Super rukometne lige Srbije Dubočica 54 sledeće subote u 19 časova na svom parketu dočekuje Jugović iz Kaća.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio povećanje penzija od 1. januara 2025. godine

Na sinoćnjem gostovanju na TV Pink, predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je da će od …