Zlato, srebro i bronza na grudima leskovačkih plivača

Prethodnog vikenda, na kragujevačkom bazenu održano je I kolo zimske lige Centralne Srbije na kome je učestvovalo oko 370 plivača iz 24 kluba iz gradova južno od Beograda.

Kao i prethodne tri godine i četvrtu za redom, plivači Dubočice nastavljaju svoju dominaciju u centralnoj Srbiji. I ovog vikenda su bili ubedljivo najbolji, osvojivši ukupno 45 medalja, od čega 24 zlatne, 16 srebrnih i 5 bronzanih.

16. Stošić Dunja  –  1 srebrnu

Zlatne medalje osvojile su i štafete u muškoj juniorskoj kategoriji i kadetkinje kod devojaka, dok su srebra osvojile štafete u apsolutnoj kategoriji kod devojaka i kod kadeta u muškoj kategoriji.

“Plivači Dubočice su na najbolji mogući način počeli novu sezonu, a rezultati govore da se odlično radilo u proteklih mesec dana, koliko je trajala takmičarska pauza. Koristimo ovu priliku da pozovemo ljubitelje plivačkog sporta da 15. i 16. februara dođu na bazen SRC “Dubičica” i uživaju u trkama na tradicionalnom međunarodnom plivačkom mitingu “Dubočica Open 2020 ” koji će se održati u organizaciji našeg kluba – navode iz PK Dubočica.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …