Željko Vasić ispunio Leskovac zvucima vrhunske pop muzike (FOTO/VIDEO)

Leskovac je sinoć bio ispunjen zvucima vrhunske pop muzike i balada zahvaljujući nastupu Željka Vasića na drugoj večeri Roštiljijade.

Iako se u početku činilo da je trg prazan, melodije njegovih hitova brzo su privukle publiku, ispunivši gradski trg . Veče je bilo rezervisano za muziku koja je obeležila Vasićevu karijeru, a pesme poput “Najmanje”, Lozinka za raj, Voli me… izazvale su oduševljenje među prisutnima.

Pre koncerta, za Željka Vasića i njegov bend priređen je svečani prijem u Svečanoj sali Grada Leskovca, gde ih je primio gradonačelnik Goran Cvetanović.

“Željko Vasić je umetnik koji nosi priznanje i poštovanje u muzičkom svetu. Njegova muzika, ispunjena iskrenim emocijama i prepoznatljivim ritmom, donosi čaroliju na svaku scenu na kojoj nastupa. Poznati smo po našoj toplini i ljubavi prema dobroj zabavi, i radujemo se što možemo da doživimo magiju koju Željko Vasić donosi sa sobom.”

Gradonačelnik je dodao da je ovaj koncert savršen nastavak festivala i prilika da se uživa u muzici koja stvara ljude i koja čuva nezaboravne tradicije.

“Zahvaljujem vam i vašim saradnicima što ste deo našeg festivala i što ste doprineli da on bude u srcu svih nas. Pripremite se za sjajnu zabavu večeras na trgu našeg kulinarskog festivala. Nadam se da ćete osjetiti duh juga Srbije i gostoprimstvo Leskovca.”

Vasić u svom obraćanju priznao da se u Leskovcu, premda je on iz Zaječara oseća kao kod kuće.

“Uvek se osećam kao kod kuće kada sam u Leskovcu. Ovde imam mnogo prijatelja i kolega, i svaki put je to poseban doživljaj. Mene ove godine interesuje koliki će biti rekord pljeskavice, a za nastup ne brinite, svi ćemo uživati – poručio je Vasić.

Njegov nastup na Roštiljijadi bio je pravi dokaz zašto je Željko Vasić jedan od omiljenijih pevača na ovim prostorima.

Check Also

Iz gradskog budžeta danas isplaćeno 1,67 miliona na ime naknade za poridilje, troškove vrtića i eksproprijaciju

Iz budžeta Grada Leskovca danas je isplaćen iznos od 1.670.021 dinara. Na ime naknade za …