Vatromet u Leskovcu na Badnje veče

Tradicionalnim paljenjem badnjaka Leskovčani su obeležili Badnje veče u crkvi Svete Trojice i Svetog Simeona u naselju Dubočica.

I na ledenih -10 stepeni i po snegu  Leskovčani su u velikom broju došli da prisustvuju tradicionalnom paljenju badnjaka. Po prvi put je lomljena velika česnica, dar pekare „Badem“ a po završetku obreda priređen je i vatromet, dar nekoliko leskovačkih kompanija.

Check Also

Zorica Tomić u Leskovcu predstavila dopunjeno izdanje knjige „Poljubac“

U prostorijama Leskovačkog kulturnog centra održana je promocija dopunjenog izdanja knjige „Poljubac“ autorke Zorice Tomić. …