Vatromet u Leskovcu na Badnje veče

Tradicionalnim paljenjem badnjaka Leskovčani su obeležili Badnje veče u crkvi Svete Trojice i Svetog Simeona u naselju Dubočica.

I na ledenih -10 stepeni i po snegu  Leskovčani su u velikom broju došli da prisustvuju tradicionalnom paljenju badnjaka. Po prvi put je lomljena velika česnica, dar pekare „Badem“ a po završetku obreda priređen je i vatromet, dar nekoliko leskovačkih kompanija.

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …