Uspešan vikend za atletičare AK”Dubočica”

Veoma uspešan vikend zabeležili su članovi Atletskog kluba Dubočica koji su učestvovali na nekoliko republičkih takmičenja i ostvarili zapažene rezultate.

Seniorska ekipa (Ivan Cvetanović, Dejan Veličković, Aleksandar Milovanović i Bojan Nedeljković) je na 34. Beogradskom maratonu u disciplini štafete 4 puta 5.000 metara osvojila zlatnu medalju.

Nebojša Stefanović je na republičkom prvenstvu Srbije na Paliću osvojio peto mesto u ultra maratonu.

Marija Papović, reprezentativka u sportskom hodanju, je na prvenstvu Srbije u Kraljevu, osvojila peto mesto u disciplini stipl sa rezultatom 14 minuta i 17 sekundi, što je njen lični rekord.