Ubedljiva pobeda rukometaša Dubočice u Zrenjaninu

Rukometaši Dubočice 54 deklasirali su večeras u Zrenjaninu ekipu Proletera rezultatom 20:33, poluvreme 9:18.

Meč je odigran u okviru 3. kola Super rukometne lige. Ovo je druga ubedljiva pobeda Leskovčana na gostovanjima u novoj sezoni.

Dubočica je od početka bila u vođstvu, do rezultata 3:3 u 5. minutu Proleter je stizao do izjednačenja. Sve posle toga bilo je u znaku leskovačkih „vukova“ koji su već do kraja prvog poluvremena osigurali osvajanje novih bodova na gostovanju u Zrenjaninu.

Za najboljeg igrača utakmice zvanično je izabran Andrija Atanasković, kapiten Dubočice.

Trener Dubočice Đorđe Teodorović pružio je šansu i mladim igračima. Interesantan je podatak da se čak 13 igrača leskovačkog superligaša upisalo u strelce, među njima i golman Kocić.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pavlović 4, Milićević 3, Radulović 3, Petrović 1, Trajković 2, Trako 1, I. Mitrović 1, Spasić 2, A. Mitrović, Atanasković 5, Cvetković, Pavlović 5, Milošević 1, Anđelković 4, Kocić 1, Arđelan.

U sledećem, 4. kolu Super rukometne lige Dubočica 54 gostuje u Pančevu gde će odmeriti snage sa ekipom Dinama.