hotel bell

Treća uzastopna pobeda rukometaša Dubočice

Rukometaši Dubočice 54 ubedljivo su večeras pobedili na gostovanju u Aranđelovcu ekipu Šamota rezultatom 24:31 (10:14).

„Vukovi“ su u Aranđelovcu vodili bukvalno od prvog do poslednjeg sudijskog zvižduka. Prednost Leskovčana rasla je iz minuta u minut i u nekoliko navrata bila i maksimalnih 6 golova razlike u prvom poluvremenu.

U nastavku domaćin uspeva u nekoliko navrata da smanji prednost gostiju na 3 razlike, ali više od toga nisu mogli protiv večeras izuzetno raspoloženih Leskovčana.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Cvetković 1, Stefanović, Milićević 4, Radulović 1, Milovanović, Mađar, Mitrović 1, Spasić 3, Stolić 3, Atanasković 3, Ristović 4, Radisavljević 3, Pavlović 1, Anđelković 7, Kocić, Arđelan.

U sledećem, 7. kolu Arkus lige Dubočica 54 u sredu 9. novembra u Leskovcu dočekuje Partizan.