Rukometaši Dubočice pobedili Crvenu Zvezdu

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras pred svojim navijačima beogradsku Crvenu Zvezdu rezultatom 32:28 (18:12) u utakmici 9. kola Super rukometne lige Srbije.

Leskovčani su bili u svemu bolji rival od “crveno belih” i stigli do 6. pobede u sezoni.

Domaćin je od prvog vođstva (1. minut 1:0, 3. minut 2:0) bio u prednosti, a Beograđani nijednom nisu uspeli da stignu čak ni do izjednačenja.

Dubočica je do odlaska na odmor stekla velikih 6 golova razlike (18.12), a u nastavku u nekoliko navrata i maksimalnih 8 razlike (43. minut 25:17). Crvena Zvezda se nije predavali, smanjili su Beograđani prednost Leskovčana na 3 gola (52. minut 27:24), ali su domaći sigurnom igrom u završnici uspeli da sačuvaju prednost do samog kraja.

Na kraju slavlje leskovačkih rukometaša sa “vukovima” za veliku pobedu u veoma važnoj utakmici.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović, Milićević 6, Radulović 5, Petrović, Trajković, Manojlović, I. Mitrović, Spasić, A. Mitrović, Atanasković 1, Ristović 5, M. Pavlović 4, Milošević 5, Anđelković 6, Kocić, Arđelan.

U sledećem, 10. kolu Super rukometne lige Srbije rukometaši Dubočice 54 gostuju u Kragujevcu gde će odmeriti snage sa ekipom Radničkog.

Zašto treba da posetite Zanzibar ovog leta?

Da li maštate o tome da posetite pravi raj na zemlji, gde beli pesak dodiruje …