Rukometaši Dubočice osvojili bod na gostovanju u Kaću

Rukometaši Dubočice 54 igrali su večeras u Kaću nerešeno sa ekipom Jugovića u utakmici 16. kola Super rukometne lige Srbije.

Duel starih sportskih rivala završen je rezultatom 34:34 (16:18).

Kaćani su bolje otvorili meč, imali u nekoliko navrata i 4 gola prednosti, ali su gosti u završnici prvog poluvremena pojačali ritam i na odmor otišli sa dva gola prednosti.

Na početku drugih 30 minuta serija domaćina 4:0 (36. minut 20:18) za najavu dramatičnog meča. Jugović je imao gol ili dva prednosti, ali je Dubočica uspevala da stigne do izjednačenja.

U poslednja 4 minuta rivali su ušli izjednačeni (31:31). Do kraja su domaći tri puta stigli do gola prednosti, ali je sva tri puta kapiten Leskovčana Andrija Atanasković postuzao pogodak za izjednačenje, a poslednji 6 sekundi pre kraja ovog zanimljivog i neizvesnog duela.

Za ekipu Dubočice su igrali: L. Pavlović, Milićević 3, Radulović 4, Petrović 2, Manojlović, I. Mitrović, Spasić, A. Mitrović, Atanasković 9, Ristović 8, M. Pavlović, Milošević 3, Anđelković 5, Kocić, Arđelan.

U sledećem, 17. kolu Dubočica 54 u Leskovcu u komšijskom derbiju dočekuje ekipu Vranja 1957.