Rukometaši Dubočice 54 pobedili Vojvodinu i završili prvenstvo na 5. mestu

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu novosadske Vojvodine rezultatom 33:25 (15:10) na kraju još jedne uspešne sezone.

Leskovčani su ovom pobedom uvećali bodovni saldo na 32 i tako prvenstvo u Arkus ligi završili na odličnom 5. mestu na tabeli.

Domaći rukometaši su protiv oslabljenih gostiju vodili od prvog do poslednjeg minuta, a dileme oko pobednika razrešene su već u 32. minutu kada je Dubočica stigla do 8 golova prednosti – 18:10.

Na kraju radost Leskovčana zbog uspešnog završetka sezone i 5. mesta u prvoj rukometnoj ligi Srbije.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Cvetković 1, Stefanović 1, Milićević 2, Radulović 6, Trajković 2, Mitić, Mitrović, Spasić 3, A. Mitrović 1, Ristović 4, Stolić 5, Pavlović 2, Anđelković 6, Kocić, Arđelan.