Rukometaši Dubočice 54 osvojili bod u Lazarevcu, Kolubara izjednačila 8 sekundi pre kraja

Rukometaši Dubočice 54 osvojili su bod na gostovanju Kolubari u Lazarevcu, a ostaje žal za drugim bodom koji je domaćin osvojio golom 8 sekundi pre kraja.

Meč je završen rezultatom 26:26 (15:14), a domaćin je izjednačio 8 sekundi pre kraja golom Panovskog.

U prvom poluvremenu viđena je izjednačena borba u kojoj su Leskovčani u nekoliko navrata imali dva gola prednosti. Na odmor je ipak Kolubara otišla sa jednim golom viška na svom kontu.

U nastavku domaćin nastavlja sa dobrom igrom i u 41. minutu stiže do najveće prednosti (20:17). Leskovčani su tada dodali gas i stigli do izjednačenja (51. min. 21:21).

U samoj završnici Leskovčani golovima Radulovića i Živkovića 37 sekundi pre kraja stižu do gola prednosti (25:26). Kolubara je posle tajmauta stigla do izjednačenja, a za novi preokret nije više bilo vremena.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović 2, Nikolić, Radulović 10, Petrović, Manojlović, Ivanovski 5, Živković 1, Atanasković 3, Dimitrijević, Ristović, M. Pavlović 2, A. Pavlović 3, Mitrović, Kocić, Arđelan.

U sledećem, 4. kolu Dubočica 54 na svom parketu dočekuje branioca titule, ekipu Vojvodine iz Novog Sada.