PREPUNA DVORANA: Drama pred 4000 navijača, Partizan odneo bodove iz Leskovca

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Derbi 15. kola Arkus lige opravdao je očekivanja rukometne javnosti i više od 4.000 navijača u Sportskom centru Dubočica.

Kao u neka sportski mnogo bolja vremena, ponovo su se reke ljudi slivale ka sportskoj hali na pravi sportski spektakl. Leskovac je još jednom dokazao da je rukometni centar koji zaslužuje mesto u rukometnoj eliti.

A u derbiju žestoka borba za svaku loptu, za svaki gol i na kraju pobeda crno belih rezultatom 22:23 (10:13).

U poslednjih 10 minuta “vukovi” su nišeni podršlom sa prepunih tribina ušli sa 2 gola prednosti (19:17). “Crno beli” se nisu predavali i serijom 0:4 stižu do prednosti (19:21, 56. minut). Dva minuta i 20 sekundi pre kraja domaćin stiže do izjednačenja (21:21).

Sa dva gola Beograđani stižu do odlučujue prednosti (21:23) na 25 sekundi do kraj. Atanasković je 10 sekundi pre kraja postigao i 22. gol za Leskovčane, ali vremena za izjednačenje nije bilo.