Polovičan uspeh leskovačkih odbojkaških klubova

Odbojkaši su ubedljivo poraženi od lidera, devojke, posle preokreta, stigle do nove pobede

”Dubočica” je, u duelu sa prvoplasiranim i dosad neporaženim ”Karađorđem” mogla samo do časnog poraza, jer su gosti u potpunosti opravdali ulogu favorita. Susret je završen rezultatom 3:0, po setovima 14:25; 21:25; 22:25.

Nakon devet kola, Leskovčani su i dalje šesti sa 14 bodova, a narednog vikenda, u derbiju sredine tabele, gostuju ”Borcu” u Starčevu.

Odbojkašice ”Leskovca 98”, su se iz Beograda vratile neporažene, ali sa bodom manje, jer je duel protiv ”Sterije” završen rezultatom 2:3.

Prva dva seta igrana su na razliku i pripala su domaćinu (27:25 i 26:24). Sledi preokret, pa Leskovčanke, bolje u nastavku, beleže još jedan trijumf (22:25; 20:25; 8:15).

”Leskovac 98”, posle devet odigranih kola, zauzima treću poziciju. Sledeći protivnik je Gimnazijalac, ekipa iz donjeg dela tabele.