Policija uhapsila šesnaestogodišnjaka sa 126 grama amfetamina

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu, podneće krivičnu prijavu protiv šesnaestogodišnjaka iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Takođe, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu, krivična prijava biće podneta i protiv dvadesetjednogodišnjeg mladića zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

Policija je pronašla šesnaestogodišnjaka u jednom dvorištu u kome je, kako se sumnja, prethodno sakrio oko 126 grama afetamina i vagicu za precizno merenje.

Takođe, policija je kod dvadesetjednogodišnjeg mladića, koji je zatečen u blizini ovog dvorišta, pronašla manju količinu marihuane – saopšteno je iz Policijske uprave Niš.

Check Also

Uhapšen Leskovčanin, osumnjičen da je prodao drogu na pumpi i posle bekstva napao policajce

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su S. V. (1994) iz ovog grada, zbog …