Petak dan bez automobila, evo ko sutra dolazi pešice na posao

U okviru Evropske nedelje mobilnosti, manifestacije kojom se promovišu alternativni vidovi saobraćaja u odnosu na automobilski saobraćaj, širom Srbije uz podršku Stalne konferencije gradova i opština, u petak, 20. septembra organizuje se „Dan bez automobila u gradovima i opštinama“.

Tema ovogodišnje kampanje je „Pešačite sa nama“, stoga ovim putem pozivamo sve sugrađane da sutra podrže ovu manifestaciju i da na posao dođu bez automobila. Podsetimo, gradonačelnik Leskovca, dr Goran Cvetanović, prošle godine podržao je akciju i na posao došao biciklom – navodi se u i informaciji i pozivu objavjenom na sajtu Grada Leskovca.

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …