PEČENJEVČANI OČITALI LEKCIJU DOMAĆINU: Ubedljiva pobeda košarkaša KK “Moravac”

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

U Trećoj regionalnoj ligi regiona Južne Srbije u Blacu sastali su se domaća ekipa „Zone Bojs“ i KK „Moravac“ Pečenjevce. Slavili su gosti rezultatom 68-77 (po četvrtinama 11-23, 16-18, 15-18, 26-18).

Pečenjevčani su očitali lekciju domaćinu, od starta vodili i imali čak u jednom trenutku i 19 poena prednosti. Najefikasniji na meču bio je kapiten ekipe iz Pečenjevca Miroslav Stanojević koji je za 20 minuta provedenih na terenu postigao 21 poen (1/2 za tri, 8/9 za dva i 2/3 sa slobodnih bacanja), Aleksa Zdravković je postigao 19 pena (4/6 za tri, 3/5 za dva i 1/1 sa slobodnih bacanja), Sreten Spasić je imao tripl-dabl učinak 18 poena, 14 skokova i 10 asistencija, Dejan Marković je postigao 10 poena, Darko Savić 5, Bratislav Stanković 4, dok je odlično odbrambane zadatke obavio i Vladimir Barac.

U redove domaćina najefikasniji su bili Mevedić sa 19 i Fejzić sa 17 poena.