PALA I SLOBODA! Treća uzastopna pobeda fudbalera Dubočice

Fudbaleri Dubočice pobedili su večeras pred svojim navijačima ekipu Slobode iz Užica rezultatom 1:0 u utakmici 13. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije.

Leskovčani su bili bolji, konkretniji i po gol protivnika opasniji rival i na kraju sa oko 3.000 navijača proslavili pobedu.

U 21. minutu brza akcija Dubočice, Predrag Đorđević je loptom preko „pola terena“ pronašao Milana Đokića koji je lobovao golmana Vukašinovića, ali je prečka spasila Užičane. U 24. minutu ponovo u glavnoj ulozi Đorđević, solo akcijom se izborio za poziciju za šut sa ivice šesnaesterca, ali je lopta pogodila spolni deo mreže.

U 61. minutu akcija po levoj strani, Ilić je uposlio Savića koji je ušao u šesnaesterac gostiju, nesebično asistirao ali je Đokić na 6-7 metara od gola u poslednjem trenutku blokiran, a odlična prilika je otišla u nepovrat.

U 74. minutu Ivan Milić je poveo napad po levoj strani, vratio ka sredini do Đorđa Belića koji je topovskim udarcem poslao po sredini gola pod samu prečku sa preko 30 metara. Golman Đorđe Vukašinović je kratko odbio loptu na koju je natrčao Milan Đokić i sa pola metra ubacio u mrežu.

Do kraja sigurna igra Leskovčana u odbrani i nova, treća uzastopna pobeda leskovačkog prvoligaša.