Održan turnir u malom fudbalu „Roštiljko“

Na Gradskom stadionu održan je turnir u malom fudbalu „Roštiljko“, na kome su se takmičili mladi fudbaleri rođeni u periodu 2007.-2010. Na turniru je učestvovalo  dvadesetak ekipa iz Srbije sa oko 600 mladih fudbalera.

„ Ovaj turnir se organizuje po drugi put, a za sledeću godinu očekujemo da dobije i međunarodni karakter. U tome će im svakako pomoći i izgradnja infrastrukture, odnosno sve što Leskovac čini da unapredi tu infrastrukturu.“ napomenula je članica gradskiog veća Brankica Stamenković.

– Cilj organizovanja ovog turnira je druženje dece, kako bi se upoznala i uživala u druženju i igri, ali i poseta leskovačkoj Roštiljijadi, po kojoj turnir i nosi ime,rekao je Goran Radević,  direktor omladinske škole FK „Dubočica.

 

 

Check Also

Uređuje se kej reke Veternice od Hemijske škole do Zelene zone

Radovi na uređenju keja reke Veternice u dužini od preko 8 kilometara, započeti su juče …