Odbojkaši Dubočice slavili u derbiju u Novom Pazaru i napravili iskorak ka Super ligi

Odbojkaši Dubočice pobedili su sinoć u Novom Pazaru istoimeni domaći tim u derbiju 17. kola i jednom od derbija sezone Prve lige Srbije.

Leskovčani su u derbiju pobedili do ovog kola drugoplasirani Novi Pazar rezultatom 1:3 (25:17, 16:25, 16:25, 30:32).

Pazarci su odlično otvorili derbi i rešili prvi set u svoju korist. Zaigrali su tada izabranici trenera Marjana Nikolića zaista sjajno, preokrenuli rezultat u setovima na 1:2, a zatim u četvrtom setu posle prave drame stigli do izuzetno vredne pobede koja ih dovodi na korak do Super lige,

Posle 17. kola Dubočica se nalazi na 1. mestu na tabeli Prve lige Srbije sa 46 bodova,i učinkom od 16 poeba i 1 poraza. Na tabeli slede Spartak iz Ljiga sa 38 i Novi Pazar sa 36 osvojenih bodova.