MOĆ SLUHA: Novi slušni centar „Neuroth“ otvoren u Leskovcu

Novi slušni centar „Neuroth“ danas je počeo da radi u Ulici Svetozara Markovića u Leskovcu. Svečanom otvaranju prisustvovao je i gradonačelnik Leskovca dr sci. med. Goran Cvetanović.

Ovom prilikom gradonačelnik je obišao objekat te austrijske kompanija, treći po redu na jugu Srbije i poželeo im sreću u radu.

Grad Leskovac nastoji da sredi sve saobraćajnice u blizini zdravstvenih ustanova u Leskovcu, kao i da ih dovede u funkcionalno i znakovno propisano stanje, kako bi pacijentima olakašao pristup.

U prethodnom periodu izvršena je rehabilitacija Ulice Maksima Kovačevića kod Zavoda za javno zdravlje i Vlade Đorđevića pored Dečijeg dispanzera.

Radno vreme slušnog centra „Neuroth“ je od 8 do 16 sati ponedeljkom, utorkom, četvrtkom i petkom. Sredom su njihova vrata otvorena do 18 časova, dok su vikendi neradni.

Check Also

Kristina Stojanović, ćerka Dragana Pavlovića, počasni konzul Kazahstana u Srbiji – Sedište konzulata u Predejanu

Veliko priznanje jugu Srbije, Predejanu i Leskovcu stiglo je iz Republike Kazahstan. Pre svega zahvaljujući …