hotel bell

LIDER NE GREŠI: Futsaleri Leskovca ubedljivo slavili u Aleksincu

KMF Leskovac nastavio je seriju odličnih igara i rezultata i na gostovanju u Aleksincu.

U fer i korektnoj utakmici, pred oko 100 gledalaca, Leskovčani su od starta nametnuli svoj stil igre i na kraju slavili ubedljivu pobedu – KMF Aleksinac – KMF Leskovac 3:7.

Strelci: Kostić u 1. i 40. minutu, Stanojević u 5.min, Bojat u 7. i 25. min, Nastić u 12. I Simonović u 9. i 34. minut za ekipu KMF Leskovac, Djurić u 14. i 28. min. i Milovanović u 12. minutu za KMF Aleksinac 2015.

Od samog starta utakmice ekipa KMF Leskovcac je kontrolisala igru i povela u prvom minutu golom Miloša Kostića. Strpljivom igrom Leskovčani dolaze do četiri gola prednosti. U nastavlu domaćin je smanjio rezultat ali nije uspeo da ugrozi ozbiljnije gol gostiju.

Posle 6. kola KMF Leskovac zauzima 1. mesto na tabeli Treće Futsal lige grupa Istok sa 16 osvojenih bodova, ispred BSK-a i Timoka 2013 koji su osvojili po bod manje.

U sledećem, 7. kolu u jednom od derbija prvenstva Leskovčani na svom parketu dočekuje KMF Timok 2013 iz Zaječara. Utakmica se igra u nedelju, u Sportskom centru Dubočica sa početkom u 19 časova.

POBEDA ZDRAVLJA! Leskovčani posle drame slavili protiv Beograđana

Košarkaši Zdravlja pobedili su danas na svom parketu ekipu OKK Beograda rezultatom 100:99 (31:32, 15:25, …