hotel bell

Lider ipak prejak za Leskovčane

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras pred svojim navijačima u duelu sa Metaloplastikom rezultatom 22:26 (11:14).

Lider je večeras ipak bio prejak za Leskovčane koji su nošeni podrškom sa tribina namučili veliko favorita.

Prvo poluvreme donelo je ravnopravnu igru, a posle vođstva „vukova“ (23. minut 10:9), ekipe su izjednačenje uple u poslednja 3 minuta (11:11). Iskusniji sastav gostiju postiže 3 gola, od toga 2 u poslednjem minutu i odlazi na odmor sa solidnom razlikom (11:14).

U nastavku period bolje igre Leskovčana (39. minut 15:16), a do 45. minuta vođena je izjednačena rovovska borba (19:20). Šapčani tada serijom 0:3 stvaraju odlučujuću prednost (53. minut 19:23), koju su uspeli da sačuvaju do kraja.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Cvetković, Stefanović, Milićević, Radulović 2, Milovanović 2, Mađar, Denić, Mitrović, Spasić 4, Atanasković 3, Ristović 3, Stolić 3, Radisavljević 2, Pavlović 3, Kocić, Arđelan.

U sledećem, 10. kolu Arkus lige Dubočica na svom parketu dočekuje Topličanin iz Prokuplja.