Leskovački rukometaši u završnici stigli do pobede protiv Kikinde

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras pred svojim navijačima ekipu Kikinde rezultatom 28:24 (11:12).

Leskovčani su do pobede stigli u završnici meča koji je do 45. minuta bio rezultatski izjednačen (44. minut 18:18).

Domaćin je dobro otvorio meč (11. minut 6:3) ali su gosti preokretom potvrdili da imaju kvalitetan sastav (25. minut 10:12).

U drugom poluvremenu rezultatska i igra “gol za gol” do 48. minuta (20:19), a zatim su Leskovčani u furioznoj završnici uspeli da stignu do trijumfa sa 4 gola razlike.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Gašić, Radisavljević, I. Stanković 1, Mađar 4, Marinković 2, V. Nikolić 6 (igrač utakmice), Atanasković 8, M. Stanković, Radivojević, M. Nikolić 2, Simić, Pavlović 4, Cvetković 1, Mitrović, Džunić.

Dubočica 54 se, uoči sutrašnjeg duela Partizana i Spartaka u Beogradu, ponovo nalazi na poziciji koja vodi u doigravanje za titulu.

U sledećem, 20. kolu Dubočica 54 gostuje u Zrenjaninu gde će odmeriti snage sa ekipom Proletera.