Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Košarkaši Zdravlja nastavili su seriju dobrih igara i rezultata u pripremnom periodu i u duelu sa Kumanovom, članovm Prve lige Severne Makedonije.

U utakmici odigranoj večeras u Leskovcu domaći košarkaši su slavili ubedljivu pobedu rezultatom 89:75. U prvoj utakmici odigranoj u Kumanovu Leskovčani su slavili još ubedljiviji trijumf sa 21 poenom razlike i tako najavili uspešnu sezonu u Drugoj ligi Srbije,

Stručni štab na čelu sa Lazarom Spasićem pružio je priliku svim igračima. Domaćinu je malo toga polazilo za rukom u prvih 20 minuta igre koje su gosti iz Severne Makedonije rešili u svoju korist rezultatom 36:43.

Posle odmora potpuno drugačija slika na terenu. Leskovčani su zaigrali čvršće u odbrani, proradio je i šut, što je uz poštovanje uputstava sa klupe vratilo meč u rezultatsku ravnotežu.

U poslednju četvrtinu gosti ulaze sa poenom prednosti (60:61), a od 34. minuta (68:66) navijači su imali priliku da užvaju u poptunoj dominaciji domaćih košarkaša koji su borbenom igrom u odbrani i raznovrsnom u napadu na kraju stigli do ubedljivog trijumfa.

Prvenstvo u Drugoj ligi Srbije počinje za tri nedelje.

Sutra je Vrbica: Praznik dečije radosti u Leskovcu

Sutra je Vrbica, Lazareva subota, dan koji se u Leskovcu tradicionalno obeležava kao praznik dečije …