Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Odbojkaši Dubočice predhodnog vikenda na domaćem terenu , pobedili su ekipu Srem Iton iz Sremske Mitrovice rezultatom 3:0 (25:15, 25:22, 25:23).  Utakmica je odigrana u okviru 10 kola Prve B lige.

“Ovo je za nas jedna rutinska pobeda. Posle ubedljivo dobijenog prvog seta i dobro otvorenog drugog seta ukazala se prilika da igrači iz podmlatka dobiju veću minutazu, pa bi ovom prilikom hteo da pohvalim kadete Pešić Mihajla i Kosović Miloša na prikazanoj igri u drugom i trećem setu – kazao je trener OK Dubočica Marjan Nikolić.

Naše odbojkaše u okviru 11 kola Prve B lige očekuje novi duel sa Topličkim Vitezovima u Kuršumliji  30. novembra 2018. godine, gde se očekuje još jedna pobeda.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …