JOŠ JEDNA POBEDA U NIZU – Odbojkaši Dubočice grabe ka vrhu

Odbojkaši Dubočice predhodnog vikenda na domaćem terenu , pobedili su ekipu Srem Iton iz Sremske Mitrovice rezultatom 3:0 (25:15, 25:22, 25:23).  Utakmica je odigrana u okviru 10 kola Prve B lige.

“Ovo je za nas jedna rutinska pobeda. Posle ubedljivo dobijenog prvog seta i dobro otvorenog drugog seta ukazala se prilika da igrači iz podmlatka dobiju veću minutazu, pa bi ovom prilikom hteo da pohvalim kadete Pešić Mihajla i Kosović Miloša na prikazanoj igri u drugom i trećem setu – kazao je trener OK Dubočica Marjan Nikolić.

Naše odbojkaše u okviru 11 kola Prve B lige očekuje novi duel sa Topličkim Vitezovima u Kuršumliji  30. novembra 2018. godine, gde se očekuje još jedna pobeda.