FUTSAL DRUGA LIGA SRBIJE: Jastrebac opravdao ulogu favorita na gostovanju u Leskovcu

Drugoplasirani tim na tabeli Futsal Druge lige Srbije opravdao je ulogu favorita i na gostovanju u Leskovcu osvojio sva tri boda.

Ranim vodjstvom ekipa iz Blaca je prelomila utakmicu još u prvom poluvremenu. Ekipa KMF Leskovac probala je da se vrati u utakmicu, ali gosti su bili bolji i odnose bodove iz Leskovca.

KMF Leskovac – KMF Jastrebac (Blace) 0:3 (0:3)

Leskovac – Dvorana: Dubočica. Sudije: Bratislav Jović, Ivan Stanković i Igor Mladenović. Strelci: 0:1 Cvetanović u 7, 0:2 Spasić u 8, 0:3 Knežević u 20. minutu. Žuti kartoni: Cvetanović, Stanojević (Leskovac), Kostić, Spasić, P. Nikolić (br. 10), Cvetanović (Jastrebac).

LESKOVAC: VELIČKOVIĆ, STEFANOVIĆ, CVETANOVIĆ, STANOJEVIĆ, PETROVIĆ, Nastić, Vukojević, Đorđević, Bojat, Micić, Anđelković, Janaćijević.

JASTREBAC: P. NIKOLIĆ (br. 12), PETROVIĆ, SPASIĆ, P. NIKOLIĆ (br. 10), CVETANOVIĆ, Stojanović, Rančić, Radenković, Lapčević, Kostić, Knežević, Miljković, Vukadinović.

U sledećem, 7. kolu Futsal Druge lige Srbije KMF Leskovac gostuje u Novoj Pazovi.