Fudbaleri Dubočice osvojili bod na gostovanju u Novom Sadu

Fudbaleri Dubočice igrali su danas u Novom Sadu nerešeno sa ekipom Mladost GAT u utakmici 10. kola MozzartBet Prve lige Srbije.

Leskovčani su u Novi Sad otputovali kao favoriti, ali su u sudijskoj nadoknadi vremena uspeli da postignu gol vredan osvajanja jednog boda u duelu sa „fenjerašem“,

Domaćin je napadao većim delom utakmice. Podmlađeni sastav Mladosti, koji u ovoj sezoni još uvek nije osetio slast pobede, je u nekoliko navrata ozbiljno zapretio, a domaći su u dva navrata pogodili prečku (40. i 58. minut) i jednom stativu u 43. minutu.

Gosti su se koncentrisali na odbranu svog gola i uspešno su odolevali do pred sam kraj meča. U 88. minutu Milan Jokić je u 88. minutu iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara poslao loptu u levi ugao gola Leskovčana.

Gosti su tada krenuli u ofanzivu koja se vrlo brzo isplatila. U sudijskoj nadoknadi vremena posle nekoliko prekida i akcija u „visini“ šesnaesterca Mladosti posle centaršuta sa desens trane najviši u skoku pred golom Novosađana bio je Nemanja Zdravković i udarcem glavom poslao loptu u mrežu domaćina.

MLADOST GAT – GFK DUBOČICA 1:1

Strelci: 0:1 Jokić u 88., 1:1 Zdravković u 90.+3 minutu – Stadion GAT Arena, gledalaca: 500, sudija: Mladen Jakovljević.

MLADOST GAT: Dražić, Abadžija, Bugarin, Ćećarić, Drobnjak, Jezdović, Jokić, Kerkez, Kokanović (Đuričin), Tanasin, Vukčević.

GFK DUBOČICA: Knežević, Belić, Ilić, Jovančić, Milić (Račić), Momčilović, Nedeljković (Ljubenović), Stojanović (Vasić), Tasić, Đokić, Đorđević (Zdravković).

U sledećem kolu Dubočica na svom terenu dočekuje OFK Vršac, a meč se igra u nedelju u 18 časova.

Rukometaši Dubočice 54 u sredu u poslednjoj utakmici ove sezone u Leskovcu dočekuju Ub

Rukometaši Dubočice 54 u sredu u Leskovcu dočekuju ekipu Uba u utakmici 6. kola Plej-aut …