DRUGA POBEDA LESKOVAČKIH RUKOMETAŠA Dubočica 54 – Bela Palanka 30:28

Rukometaši Dubočice 54 zabeležili su i drugu pobedu u sezoni i najavili borbu za plasman u Super A ligu.

U utakmici 2. kola Super B lige Leskovčani su kao domaćini savladali Belu Palanku rezultatom 30:28 (15:15).

Domaćin je veći deo utakmice bio u vođstvu, ali prednost “vukova” je maksimalno dostigla 3 gola (25. minut 15:12). U drugom poluvremenu ekipe su se smenjivale u vođstvu sa po golom prednosti sve do 58. minuta kada je domaćin poveo sa 29:27.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković 1, Pavlović 4, Čičić 5, Stanković, Nikolić, Marinković 5, Jocić 1, Atanasković 4, Filipović, Arsić, Matović 8, Gašić, Vasić, Radivojević, Mitrović 2.

Posle 2. kola na čelu tabele Super B lige nalaze se Dubočica, Radnički iz Kragujevca i Hajduk Veljko sa maksimalnim učinkom i 4 osvojena boda.

U sledećem, 3. kolu Leskovčani gostuju u Žitorađi gde će odmeriti snage sa istoimenim domaćim timom.