Domaćin bolji u prvom, Leskovčani u drugom poluvremenu: Košarkaški Zdravlja nisu uspeli da zabeleže treći trijumf na gostovanjima

Košarkaški Zdravlja poraženi su večeras na gostovanju u Beogradu u utakmici vanrednog, 5. kola Admiral bet Košarkaške lige Srbije rezultatom 77:68 (33:16, 25:19, 11:14, 8:19).

Domaćin je odlično otvorio meč, pogađali su košarkaši Dinamik iz svih pozicija, dok je na drugoj strani terena igračima Zdravlja malo toga polazilo za rukom. U prvih 10 minuta Beograđani su stigli do 17 poena prednosti, a svoju prednost do odlaska na odmor uvećali do ogromnih 23 poena razlike (58:35).

U nastavku bolja igra Zdravlja, posebno u odbrani gde su Leskovčani dozvolili domaćinu da postigne samo 19 poena za 20 minuta igre. Dobra igra u drugom poluvremenu ipak nije bila dovoljna da se napravi preokret protiv u prvih 20 minuta igre odličnog domaćina.

Za ekipu Zdravlja Leskovac su igrali: Cekić, Stojković 3 (3 asistencije), Jović 5, Hudson 17 (5 skokova, 3/4 za tri, 3/5 za dva, index 24), Petković 7, Đorđević 11 (index 11), Radivojević, Stamenković 8 (3 asistencije), Stajić, Jovanović 10 (7 skokova, index 12), Vujasinović 2 (6 asistencija), Bjelak 5.

U sledećem, 6. kolu KLS Zdravlje u nedelju u Leskovcu dočekuje ekipu Tamiša.

U DK Grdelica održan turnir u stonom tenisu

U Domu kulture u Grdelici održan je turnir u stonom tenisu. Turnir je otvorio direktor …