RODNOM GRADU UVEK NA RASPOLAGANJU: Sastanak gradonačelnika Cvetanovića sa hirurgom Dejanom Janjićem iz KC Niš

Gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović se danas sastao sa dr Dejanom Janjićem, uspešnim leskovačkim specijalistom hirurgije koji je zaposlen u Kliničkom centru Niš.

Sastanku su prisustvovali i direktor Opšte bolnice Leskovac dr Nebojša Dimitrijević i direktor Doma zdravlja dr Slaviša Božić s obzirom na to je tema sastanka bila trenutna epidemiološka situacija, stanje u Kovid ambulantama i Kovid centru, ali i na ostalim odeljenjima u leskovačkoj bolnici.

Dr Janjić je sa kolegama podelio svoja dragocena iskustva uz konstataciju da svom rodnom gradu u svakom smislu stoji na raspolaganju.

Check Also

Iz gradske kase isplaćeno 109,3 miliona za plate zaposlenih u Gradskoj upravi i ustanovama javnog sektora

Za majske zarade zaposlenih u pojedinim ustanovama javnog sektora u Leskovcu danas je isplaćena suma …