Ubedljiva pobeda košarkaša Zdravlja u duelu sa ekipom Rtnja

Ubedljivom pobedom nad ekipom Rtnja košarkaši su posle 21. kola ponovo preuzeli 4. mesto na tabeli Druge lige Srbije.

Posle izjednačenog prvog poluvremena, Leskovčani su u nastavku zaigrali bolje i angažovanije i na kraju slavili ubedljivu pobedu rezultatom 95:72, po četvrtinama 26:21, 18:20, 24:13 i 27:18.

Za ekipu Zdravlja Leskovac su igrali Gašić 17 (8/9 za dva), Tešanović 18 (5 skokova, 4 asistencije), Stojković 6 (4 asistencije, 3 skoka), Čvorović 2, Jovanović 10 (6 skokova), Ristić (9 asistencija), Dojčinović 7 (2/3 za dva), Tešović 16 (4 skoka), Jović 5, Stojiljković 11 (8 skokova), Petković 3 (4 skoka).

U sledećem, 2.2 kolu košarkaši Zdravlja gostuju u Kraljevu gde će odmeriti snage sa ekipom Sloge.