Zaposleni u Gradskoj upravi čistili kancelarije

Zaposleni u Gradskoj upravi, javnim i javno-komunalnim preduzećima i ustanovama u gradu, danas su čistili svoje kancelarije.

Zaposleni su iz kancelarija uklanjali višak papira i nepotrebnih stvari.

U ovu akciju pozvani su da se uključe i građani i da na četiri lokacije u gradu u sanducima za smeće odlože svoj kabasti otpad.

Jelena Kocić, predstavnik Odeljenja komunalne policije rekla je da je zadovoljna odzivom građana i celokupnom akcijom, poručivši da će Odeljenje komunalne policije u saradnji sa „Komunalcem“ i PWW-om nastaviti sa uređivanjem i čišćenjem grada.

 

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …