Home / Opštine / Bojnik / Vodič za upis u srednje škole: Evo koliki je broj bodova bio potreban za upis u srednje škole u Jablaničkom okrugu u prethodne 3 godine
hotel bell

Vodič za upis u srednje škole: Evo koliki je broj bodova bio potreban za upis u srednje škole u Jablaničkom okrugu u prethodne 3 godine

Posle pripremnog polaganja male mature, učesnici osmog razreda uz završetak redovnih svoju pažnju usmeravaju ka maloj maturi i izboru određene škole.

Redakcija Dnevnika Juga će i ove, kao i ranijih godina, redovno objavljivati sve informacije koje mogu biti od pomoći prilikom odluke o izboru škole u koju će se dete upisati.

Dnevnik Juga prvi objavljuje pregled broja bodova koji je u prethodne 3 godine bio neophodan za upis u pojedine škole i smerove u svakoj od srednjih škola.

Tehnička škola “Rade Metalac”Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
TEHNIČAR ZA KOMPJUTERSKO UPRAVLjANjE (CNC) MAŠINA58.6355.5153.48
AUTOMEHANIČAR49.4051.43
ELEKTROTEHNIČAR RAČUNARA71.6177.2478.07
AUTOELEKTRIČAR45.1846.7955.51
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA75.4471.8780.53
VOZAČ MOTORNIH VOZILA66.8662.5966.19
MAŠINSKI TEHNIČAR MOTORNIH VOZILA62.6159.9770.38
ELEKTROTEHNIČAR MULTIMEDIJA65.4069.1871.94
ELEKTROTEHNIČAR INFORMACIONIH TEHNOLOGIJA84.4386.6784.21
TEHNIČAR ZA ROBOTIKU52.4553.0159.65
TEHNIČAR MEHATRONIKE55.5757.1964.49
SERVISER TERMIČKIH I RASHLADNIH UREĐAJA46.39
Ekonomska škola “Đuka Dinić”Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
EKONOMSKI TEHNIČAR82.8782.0185.04
POSLOVNI ADMINISTRATOR78.1572.3980.02
FINANSIJSKI ADMINISTRATOR80.5269.2074.80
SLUŽBENIK U BANKARSTVU I OSIGURANJU74.5973.0277.54
PRAVNO-POSLOVNI TEHNIČAR79.4782.42
Medicinska školaMin.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
MEDICINSKA SESTRA – TEHNIČAR89.3087.9090.68
GINEKOLOŠKO – AKUŠERSKA SESTRA84.6687.44
ZUBNI TEHNIČAR85.0084.0086.36
FARMACEUTSKI TEHNIČAR87.7086.6088.98
Gimnazija LeskovacMin.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
PRIRODNO-MATEMATIČKI SMER58.0950.7966.38
DRUŠTVENO-JEZIČKI SMER75.9773.9374.71
UČENICI SA POSEBNIM SPOSOBNOSTIMA ZA RAČUNARSTVO I INFORMATIKU237.40232.93225.38
Trgovinsko-ugostiteljska školaMin.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
TRGOVINSKI TEHNIČAR52.4251.5753.55
UGOSTITELjSKI TEHNIČAR57.9057.0160.39
KULINARSKI TEHNIČAR70.6073.3971.39
KONOBAR44.0149.1551.67
KUVAR58.1460.8364.37
POSLASTIČAR38.8047.8347.78
KOMERCIJALISTA67.3562.37
TURISTIČKO – HOTELIJERSKI TEHNIČAR69.3563.8971.21
Škola za tekstil i dizajnMin.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
MEHANIČAR TEKSTILNIH MAŠINA40.0232.2642.43
TEHNIČAR DIZAJNA GRAFIKE500.70489.80509.98
MODELAR ODEĆE51.1251.3055.81
MODNI KROJAČ39.4537.6440.73
Hemijsko-tehnološka škola “Božidar Đorđević Kukar”Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
HEMIJSKI LABORANT51.0751.4454.00
TEHNIČAR ZA ZAŠTITU ŽIVOTNE SREDINE50.4050.8751.58
TEHNIČAR ZA HEMIJSKU I FARMACEUTSKU TEHNOLOGIJU53.1250.5753.72
FRIZER49.73
Poljoprivredna školaMin.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR58.0150.8151.27
VETERINARSKI TEHNIČAR54.9950.5251.79
MESAR32.0136.6134.17
PEKAR35.7340.7343.65
Srednja škola GRDELICAMin.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
STOLAR36.2949.70
TRGOVINSKI TEHNIČAR50.8550.2156.73
OPERATER ZA IZRADU NAMEŠTAJA48.8235.69
Srednja škola Svetozar Krstić Toza VUČJEMin.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
OPERATER U PREHRAMBENOJ INDUSTRIJI36.6255.34
KULINARSKI TEHNIČAR51.8850.27
Gimnazija “Stevan Jakovljević”
VLASOTINCE
Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
PRIRODNO-MATEMATIČKI SMER62.9966.8267.54
DRUŠTVENO-JEZIČKI SMER56.9953.2154.60
Tehnička škola
VLASOTINCE
Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
EKONOMSKI TEHNIČAR73.8665.4768.48
MAŠINSKI TEHNIČAR MOTORNIH VOZILA66.4167.6971.92
INDUSTRIJSKI MEHANIČAR60.5455.3947.51
BRAVAR – ZAVARIVAČ39.8350.14
OPERATER OSNOVNIH GRAĐEVINSKIH RADOVA41.4743.8459.95
TEHNIČAR MEHATRONIKE66.0368.0865.94
RUKOVALAC GRAĐEVINSKOM MEHANIZACIJOM38.6246.25
GRAĐEVINSKI TEHNIČAR52.1654.46
Gimnazija
LEBANE
Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
PRIRODNO-MATEMATIČKI SMER64.1167.8564.28
DRUŠTVENO-JEZIČKI SMER52.0157.9663.85
Srednja tehnička škola “Vožd Karađorđe”
LEBANE
Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
TEHNIČAR DRUMSKOG SAOBRAĆAJA66.7567.2770.41
FINANSIJSKI TEHNIČAR51.3750.3151.18
MAŠINSKI TEHNIČAR MOTORNIH VOZILA53.8152.6551.36
Tehnička škola sa domom učenika “Milentije Popović”
CRNA TRAVA
Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
GEODETSKI TEHNIČAR – GEOMETAR 51.9350.6150.66
Tehnička škola “Nikola Tesla” MEDVEĐAMin.bod.koji su imali rangirani za upis 2018/2019Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2019/2020Min.bod.koji su imali rangirani za upis 2020/2021
EKONOMSKI TEHNIČARsrpski50.6661.5057.74
EKONOMSKI TEHNIČARalbanski50.6766.0360.53
AUTOMEHANIČARsrpski48.2443.3347.40
MEHANIČAR GREJNE I RASHLADNE TEHNIKEsrpski35.5540.2045.19
MAŠINSKI TEHNIČAR MOTORNIH VOZILAsrpski51.4751.7751.09

Check Also

Dvojica Leskovčana nelegalnom prodajom duvana oštetili budžet Srbije za 10 miliona dinara

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu, intenzivnim operativnim radom, uhapsili su Lj. S. (1968) i …

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.