Vlasotinački karatisti osvojili 18 medalja na IPPON Kupu u Leskovcu

Vlasotinački karate klub „Šoto kan“ i ovu godinu je započeo uspešno, naime na prvom ovogodišnjem turniru karatisti ovog kluba su osvojili pregršt medalja.

Na Međunarodnom karate turniru „IPPON Open 2018″, koji se proteklog vikenda održao u SRC Dubočica, učestvovalo je više od 40 ekipa iz Srbije, Makedonije, Bugarske i Crne Gore sa oko 700 takmičara. Takmičari su nastupali u borbama i katama, u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji.

Karate klub „Šoto kan“ iz Vlasotinca osvojio je 10 zlatnih, 5 srebrnih i 3 bronzane medalje kao i 2 pehara za prvo mesto u ekipnom nastupu u katama, ženski i muški tim u kategoriji mlađih seniora. Oni su time zauzeli 9. mesto u generalnom plasmanu.

„Ovo je još jedan uspeh naših karatista. Što se tiče turnira, organizacija je bila dobra a suđenje fer i korektno“, rekao je Vladimir Petrović, trener Karate kluba „Šoto kan“.

Zdravlje u petak dočekuje Vršac u poslednjem, 30. kolu Košarkaške lige Srbije

Košarkaši Zdravlje u petak u 17 časova u Leskovcu dočekuju ekipu Vršca u utakmici poslednjeg, …