Troje pozitivno na Koronu u Jablaničkom okrugu, u Covid bolnici preminula pacijentkinja iz Leskovca

U leskovačkoj Covid bolnici juče je potvrđen jedan smrtni ishod od posledica infekcije Korona virusom.

Preminula je pacijentkinja stara 76 godina koja je bila pozitivna na ovaj virus.

Na lečenju se nalazi 25 osoba, a u prethodna 24 časa bio je po 1 prijem i otpust sa lečenja.

Najveći broj pacijenata je iz Leskovca – 16, slede Lebane 4, Vlasorince 3, Medveđa i Beograd po 1.

Prema podacima Zavoda za javno zdravlje Leskovac od ukupno testiranih 246 uzoraka samo su 3 pozitivna na Korona virus. Dve osobe su iz Leskovca i jedna iz Vlasotinca.

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …