Trijumf rukometaša Dubočice 54 na gostovanju u Aranđelovcu

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su u Aranđelovcu ekipu Šamota 65 rezultatom 29:31 (14:16) u utakmici 10. kola Plej ofa Arkus lige.

Posle ravnopravne borbe u prvoj trećini meča (21. minut 10:10(), Leskovčani su serijom 0:4 najavili konačan trijumf (26. minut 10:14). Borbeni domaćin je u završnici prvog poluvremena ipak uspeo da vrati rezultatsku neizvesnost pa se na odmor otišlo sa 2 gola prednosti.

Dubočica je u drugom poluvremenu sve vreme imali prednost koja se kretala od jednog do letiri gola razlike.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković 2, Radulović, Marinković, Grubić 3, A. V. Pavlović, Mađar 1, Mitrović, Spasić 6, Atanasković 5, Adamović 1, Ristović 2, A. D. Pavlović 4, Anđelković 7, Kocić.

Posle 10. mesta Dubočica se nalazi na 6. mestu na tabeli sa 8 osvojenih bodova. U sledećem, 11. kolu Dubočica gostuje u Pančevu gde će odmeriti snage sa ekipom Dinama.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …