SERIJA 10 UTAKMICA BEZ PORAZA: Rukometaši Dubočice doneli bod iz Kostolca, Atanasković postigao polovinu golova za “vukove”

Rukometaši Dubočice 54 igrali su nerešeno sa Rudarom u Kostolcu i tako tako nastavili seriju od sada već 10 utakmica bez poraza.

Duel Rudara i Dubočice bio je derbi 13. kola B grupe Arkus lige i završen je rezultatom 28:28 (16:13).

Domaćin je sigurniju igru u prvom poluvremenu krunisao sa 3 gola prednosti, ali su Leskovčani u nastavku predvođeni sjajnim Andrijom Atanaskovićem koji je postigao 2 gola u poslednja 2 minuta za izjednačenje. Najbolji igrač Dubočice je meč završio sa čak 14 postignutih golova!!!

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Stanković, Spasić 1, Radulović, Marinković, Grubić 2, Pavlović 2, Mađar, Denić 1, Mitrović 3, Matović 2, Atanasković 14, Stanojković, A. Pavlović 1, Anđelković 2, Kocić.

Posle 13. kola Dubočica 54 se nalazi na 2. mestu na tabeli B grupe Arklus lige sa 22 osvojena boda.

Prvi deo sezone leskovački „vukovi“ završavaju duelom sa ekipom Šamota u petak u 19 časova u Leskovcu.