Savez za Srbiju pozvao Forum žena SNS da zajedno osude govor mržnje

Savez za Srbiju u Leskovcu odgovorio je saopštenjem na jučerašnju konferenciju za medije Foruma žena Gradskog odbora Srpske napredne stranke u Leskovcu.

-Savez za Srbiju u Leskovcu najoštrije osuđuje uvrede i govor mržnje, bez obzira sa koje strane dolazi, ali i širenje lažnih vesti u cilju političke propagande od strane tabloida i „fabrika laži“ ,koje se nazivaju medijima a koje za jedini cilj imaju nerealno senzacionailističko veličanje vladajuće oligarhije i satanizaciju svih onih koji drugačije misle – navodi se u saopštenju dostavljenom medijima.

Savez za Srbiju je pozvao predstavnice Foruma žena SNS da osude uvrede i govor mržnje ma od koga da dolazi, uključujući i one koje izriču državni funkcioneri i naglašava da nema abolicije od uvreda i govora mržnje.

Check Also

U nedelju ujutru zbog „interventnih radova“ bez struje 6 naselja i 39 ulica u Leskovcu

Ogranak Elektrodistribucija Leskovac izvodiće interventne radove u TS 110/10 kV „Leskovac 6“. Zbog toga će …