Rukometaši Partizana slavili u Leskovcu

Rukometaši Partizana pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Dubočice 54 rezultatom 27:33 (12:16) u derbiju 11. kola Super rukometne lige.

Leskovčani su odlično otvorili meč i u 5. minutu rezultatom 4:0 najavili da bi u duelu sa “crno belima” moglid a nastave pobedničku seriju.

Beograđani su se posle “tajm auta” vratili u meč i već u 15. minutu stigli do izjednačenja (7:7). Bolju igru u ovom periodu Beograđani su krunisali vođstvom od 5 golova razlike (27. minut 10:15).

Pokušali su domaći rukometaši u nastavku da stignu prednost gostiju, i nekoliko navrata smanjili prednost Partizana na 3 gola razlike, ali su se na kraju ipak radovali rukometaši Partizana i proslavili trijumf sa najvernijim navijačima na zapadnoj tribini.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović, Milićević 2, Radulović 2, Petrović, Trajković, Trako, I. Mitrović, Spasić 2, A. Mitrović, Atanasković 7, Ristović 5, M. Pavlović 1, Milošević 1, Anđelković 7, Kocić, Arđelan.

U sledećem, 12. kolu Dubočica 54 je ponovo domaćin, a u Leskovcu će gostovati ekipa Uba.