Rukometaši Dubočice poraženi na gostovanju u Novom Sadu

Rukometaši Dubočice poraženi su večeras na gostovanju u Novom Sadu u duelu sa Vojvodinom rezultatom 29:16 (15:7).

Ovom pobedom Vojvodina je preuzela lidersku poziciju u “A” grupi Arkus lige sa 7 bodova, dok se Dubočica 54 sada nalazi na 2. mestu na tabeli.

Leskovčani su dobro otvorili meč i uspešno parirali učesniku SEHA lige do sredine prvog poluvremena (17. minut 6:6). Novosađani tada serijom 5:0 stižu do velike prednosti (23. minut 11:6) koju su do odlaska na odmor dodatno uvećali.

U nastavku dodatno dolazi do izražaja kvalitet domaćina koji je meč završio sa ogromnih 13 golova prednosti.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Cvetković, Simić, Džunić, V. Nikolić, Radulović 4, Marinković 1, Pavlović 2, Mađar, Erić 1, Mitrović, Zlatanović, Matović 5, Atanasković 3, Denić, Mitić.