Rukometaši Dubočice 54 poraženi na gostovanju u Žitorađi

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su na gostovanju u Žitorađi posle dve pobede na startu prvenstva.

Posle ravnpravne borbe u prvom poluvremenu u kojem su oba rivala imala po dva gola prednosti, i u nastavku se igralo “gol za gol” do 47. minuta u rezultata 17:17. Domaćin je tada za 4 minuta napravio seriju 4:0 i stigao do odlučujuća 4 gola prednosti (51. minut 21:17).

Domaćin je do kraja uspeo da sačuva prednost za konačnih Žitorađa – Dubočica 24:22 (12:12).

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković 1, Pavlović 2, Čičić 1, Stanković 2, Nikolić, Marinković 2, Jocić, Atanasković 5, Filipović, Arsić, Matović 2, Gašić, Vasić 3, Radivojević 2, Mitrović.

Rukometaši Dubočice 54 u 4. kolu ponovo gostuju. U subotu u 21 čas u Kragujevcu Radnički dočekuje Dubočicu u jednom od derbija sezone.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …