POBEDA ZA KRAJ USPEŠNE SEZONE: Dubočica 54 – Rudar 35:28

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Rudara iz Kostolca rezultatom 35:28 (18:12) u utakmici poslednjeg, 14. kola Plej ofa Arkus lige.

Leskovčani su od prvog do poslednjeg sudijskog zvižduka imali rezultatsku prednost koja je rasla do sredine drugog poluvremena kada je dostigla maksimalnih 10 golova razlike (28:18 u 43. minutu).

U drugom delu trener Saša Pejčić pružio je šansu i mlađim igračima koji su pokazali da se na njih u budućnosti može ozbiljno računati.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković, Stanković 4, Radulović 5, Grubić, A. D. Pavlović, Denić 5, Mitrović, Spasić, Atanasković 4, Adamović 2, Ristović 8, A. V. Pavlović 3, Anđelković 4, Kocić.

Dubočica 54 je sezonu u Arkus ligi završila na odličnom 6. mestu u konkurenciji najboljih srpskih klubova.